بایگانی دسته: صفحه ارتقاء

تمامی بخشهای سایت ساز پوپش که قابل ارتقاء می باشند در این بخش مدیریت می شوند .

صفحه ارتقا

برای ارتقاء امکانات بسته ، تمدید مدت زمان اعتبار سایت ،خرید اعتبار پیامک، افزایش فضای میزبانی و همچنین تغییر دامنه می توانید از پنل مدیر یت سایت خود و صفحه ارتقا اقدام به ایجاد سفارش جدید و پرداخت آن نمایید.

با کلیک بر روی آیکون upgrade  وارد صفحه ارتقا شوید.

با توجه به نوع بسته انتخابی آیتمهای این صفحه نیز تعریف میشود.

ارتقاء

1- تمدید یا ارتقاء بسته : در این قسمت نوع بسته فعلی شما و مدت زمان اعتبار آن مشخص شده و شما می توانید از طریق دوکلید ارتقاء و یا تمدید ، اقدام به ارتقاء نوع بسته خود و یا افزایش اعتبار زمانی سایت خود نمایید.

نکته : کلید ارتقا فقط برای کاربرانی که بسته شماره 1 و 2 و 3 را خریداری نموده اند فعال می باشد.

2- افزونه ssl-https : با نصب این افزونه سایت خود را ایمن تر و در موتورهای جستجو نیز رتبه سایت خود را بالاتر خواهید برد. جهت آشنایی با نحوه سفارش این افزونه این راهنما را مطالعه نمایید.

3- بهینه سازی SEO : این گزینه جهت سفارش امکان بهینه سازی صفحات سایت برای سئو می باشد. جهت آشنایی با موارد بهینه سازی و سفارش آن این مطلب را مطالعه فرمایید.

4- افزایش اعتبار پیامک : از طریق این گزینه می توان اعتبار پنل پیامک خود را شارژ نمایید.

افزایش اعتبار پیامک ( بسته 3 و 4 ) :در این قسمت امکان افزایش اعتبار پیامک برای ارسال را خواهید داشت .

5- فضای دیسک : در این قسمت امکان افزایش فضای دیسک برای سایت خود را خواهید داشت . همچنین فضای میزبانی فعلی شما نیز قابل مشاهده می باشد.

پس از انتخاب نوع سفارش خود به صفحه جدیدی منقل خواهید شد که می توانید میزان تغییرات خود را وارد کنید و بصورت آنلاین اطلاعات مربوط به سفارش شما و هزینه آن به روزرسانی شده و به شما نمایش داده خواهد و در صورت صحت اطلاعات می توانید با فشردن کلید پرداخت که شما را به صفحه مربوط به پرداخت منتقل می کند دوباره اطلاعات سفارش خود را مشاهده نموده و در صورت تایید، با یکی از روش های موجود دز این صفحه اقدام به پرداخت آن نمایید.

6- تغییر دامنه : امکان سفارش تغییر دامنه از طریق این بخش امکان پذیر می باشد.

با کلیک بر روی دکمه سفارش صفحه زیر نمایش داده می شود.

تغییر دامنه

دامنه را در کادر مشخص شده قرار داده و بر روی دکمه بررسی کلیک کنید. با زدن این دکمه بررسی می شود که آیا dns های دامنه به پوپش تنظیم شده اند یا خیر و در صورت تنظیم بودن دکمه پرداخت فعال می شود. طبق این راهنما می توانید dns ها را به پوپش تنظیم نمایید

نکته 1 : پس از تغییر dns ها معمولا 24 تا 72 ساعت در مورد دامنه های ir و تا 24 ساعت در مورد سایر دامنه ها زمان می برد تا dns ها به پوپش تنظیم شود که در این لینک می توانید از تنظیم شدن dns ها به پوپش اطمینان حاصل کنید.

نکته 2 : با تغییر دامنه آدرس ایمیل سایت نیز تغییر خواهد کرد.

نکته 3 : دامنه جدید کار خود را از صفر آغاز می کند و اعتبار و ارزش تمام بک لینک هایی که در این مدت بدست آورده اید نیز هرگز به دامنه جدید شما منتقل نخواهند شد و ممکن است سئو سایت شما هیچگاه مانند قبل نشود.

لیست سفارش های قبلی : در این صفحه در صورت نیاز به مشاهده پرداختهای خود میتوانید تمام پرداختهای قبلی خود را در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش مشاهده نمایید.