بایگانی دسته: صفحه ارتقاء

تمامی بخشهای سایت ساز پوپش که قابل ارتقاء می باشند در این بخش مدیریت می شوند .

صفحه ارتقا

برای ارتقاء امکانات بسته ، تمدید مدت زمان اعتبار سایت ، افزایش فضای میزبانی و همچنین خرید اعتبار پیامک می توانید از پنل مدیر یت سایت خود و صفحه ارتقا اقدام به ایجاد سفارش جدید و پرداخت آن نمایید.

با کلیک بر روی آیکون سفارش upgrade  وارد صفحه ارتقا شوید.

با توجه به نوع بسته انتخابی آیتمهای این صفحه نیز تعریف میشود.

ارتقا و تمدید

تمدید یا ارتقاء بسته : در این قسمت نوع بسته فعلی شما و مدت زمان اعتبار آن مشخص شده و شما می توانید از طریق دوکلید ارتقاء و یا تمدید ، اقدام به ارتقاء نوع بسته خود و یا افزایش اعتبار زمانی سایت خود نمایید.

نکته : کلید ارتقا فقط برای کاربرانی که بسته شماره 1 و 2 و 3 را خریداری نموده اند قابل مشاهده می باشد.

فضای دیسک : در این قسمت امکان افزایش فضای دیسک برای سایت خود را خواهید داشت . همچنین فضای میزبانی فعلی شما نیز قابل مشاهده می باشد.

افزایش اعتبار پیامک ( بسته 3 و 4 ) :در این قسمت امکان افزایش اعتبار پیامک برای ارسال را خواهید داشت .

پس از انتخاب نوع سفارش خود به صفحه جدیدی منقل خواهید شد که می توانید میزان تغییرات خود را وارد کنید و بصورت آنلاین اطلاعات مربوط به سفارش شما و هزینه آن به روزرسانی شده و به شما نمایش داده خواهد و در صورت صحت اطلاعات می توانید با فشردن کلید پرداخت که شما را به صفحه مربوط به پرداخت منتقل می کند دوباره اطلاعات سفارش خود را مشاهده نموده و در صورت تایید، با یکی از روش های موجود دز این صفحه اقدام به پرداخت آن نمایید.

لیست سفارش های قبلی : در این صفحه در صورت نیاز به مشاهده پرداختهای خود میتوانید تمام پرداختهای قبلی خود را در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش مشاهده نمایید.