بایگانی دسته: صفحه ارتقاء

تمامی بخشهای سایت ساز پوپش که قابل ارتقاء می باشند در این بخش مدیریت می شوند .

صفحه ارتقا

برای ارتقاء امکانات بسته ، تمدید مدت زمان اعتبار سایت ، افزایش فضای میزبانی و همچنین خرید اعتبار پیامک می توانید از پنل مدیر یت سایت خود و صفحه ارتقا اقدام به ایجاد سفارش جدید و پرداخت آن نمایید.

با کلیک بر روی آیکون سفارش upgrade  وارد صفحه ارتقا شوید.

با توجه به نوع بسته انتخابی آیتمهای این صفحه نیز تعریف میشود.

صفحه ارتقا - سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش

صفحه ارتقا – سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش

1- تمدید یا ارتقاء بسته : در این قسمت نوع بسته فعلی شما و مدت زمان اعتبار آن مشخص شده و شما می توانید از طریق دوکلید ارتقاء و یا تمدید ، اقدام به ارتقاء نوع بسته خود و یا افزایش اعتبار زمانی سایت خود نمایید.

نکته : کلید ارتقا فقط برای کاربرانی که بسته شماره 1 و 2 و 3 را خریداری نموده اند قابل مشاهده می باشد.

2- افزونه ssl-https : با نصب این افزونه سایت خود را ایمن تر و در موتورهای جستجو نیز رتبه سایت خود را بالاتر خواهید برد. جهت آشنایی با نحوه سفارش این افزونه این راهنما را مطالعه نمایید.

3- بهینه سازی SEO : این گزینه جهت سفارش امکان بهینه سازی صفحات سایت برای سئو می باشد. جهت آشنایی با موارد بهینه سازی و سفارش آن این مطلب را مطالعه فرمایید.

4- افزایش اعتبار پیامک : از طریق این گزینه می توان اعتبار پنل پیامک خود را شارژ نمایید.

افزایش اعتبار پیامک ( بسته 3 و 4 ) :در این قسمت امکان افزایش اعتبار پیامک برای ارسال را خواهید داشت .

5- فضای دیسک : در این قسمت امکان افزایش فضای دیسک برای سایت خود را خواهید داشت . همچنین فضای میزبانی فعلی شما نیز قابل مشاهده می باشد.

پس از انتخاب نوع سفارش خود به صفحه جدیدی منقل خواهید شد که می توانید میزان تغییرات خود را وارد کنید و بصورت آنلاین اطلاعات مربوط به سفارش شما و هزینه آن به روزرسانی شده و به شما نمایش داده خواهد و در صورت صحت اطلاعات می توانید با فشردن کلید پرداخت که شما را به صفحه مربوط به پرداخت منتقل می کند دوباره اطلاعات سفارش خود را مشاهده نموده و در صورت تایید، با یکی از روش های موجود دز این صفحه اقدام به پرداخت آن نمایید.

لیست سفارش های قبلی : در این صفحه در صورت نیاز به مشاهده پرداختهای خود میتوانید تمام پرداختهای قبلی خود را در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش مشاهده نمایید.