بایگانی دسته: فروشگاه ساز

میز کار فروشگاه

                                      پنل مدیریت فروشگاه در سایت ساز پوپش

بخش شماره 1 :

منوی دسترسی به بخشهای مختلف مدیریت فروشگاه

بخش شماره 2  شامل موارد زیر :

در ابتدای ورود به بخش مدیریت فروشگاه ، شما وارد صفحه میزکار خواهید شد. در این صفحه می توانید گزارش کلی از فروش خود را مشاهده نموده و به آخرین سفارشهای خود دسترسی داشته باشید.

نمودار سفارش و فروش: نمودار خطی سفارش و فروش را به صورت روزانه و ماهانه مشاهده کنید.
سفارش ها: در این بخش گزارش کلی از تعداد سفارش های ثبت شده و سفارش های پرداخت شده و همچنین جمع قیمت کالاهای فرخته شده، هزینه های ارسال ، مالیات و درآمد کل را نمایش می دهد.
کالاها: در این بخش تعدا کل کالاهای فروشگاه به تفکیک کالاهای فعال و تمام شده به شما نمایش داده خواهد شد.

نکته: هرگاه موجودی محصولات فروشگاه تمام شود،در این بخش تعداد آنها به شما نمایش داده خواهد شد .با کلیک بر روی این عدد می توانید لیست محصولات تمام شده را در صفحه گزارش کالا مشاهده کنید.

وضعیت سفارش: در این بخش سفارش هایی که نیاز به اقدام شما دارند به شما نمایش داده خواهند شد. با کلیک بر روی هر کدام می توانید جزئیات سفارش مورد نظر را مشاهده کنید.

در انتظار بررسی: تمامی سفارش های که به روش کارت به کارت پرداخت شده باشند و نیاز به تایید اطلاعات پرداخت دارند در این لیست قرار می گیرند.
سفارش های ارسال نشده : در این بخش تمامی سفارش های مرسوله ایی که پرداخت آنها تایید شده و در صف ارسال هستند در این لیست قرار می گیرند .

سفارشهای وصول نشده : بخش مربوط به سفارشاتیست که ارسال شده اما وصول و یا برگشت آنها هنوز تایید نشده است.

نکته: به خاطر داشته باشید حتما پس از ارسال مرسوله ها وضعیت سفارش را بر روی ارسال شده قرار دهید تا این سفارش از لیست ارسال نشده ها خارج شود.