بایگانی دسته: ویرایشگر قالب پیشرفته

ویرایشگر قالب پیشرفته

ویرایش ماژولهای صفحه : با کلیک بر روی هر بخش سایت، منویی در بالای موس ظاهر می شود که با انتخاب هریک از آنها، پنجره تنظیمات ظاهر و شما می توانید از طریق آن پنجره اقدام به ویرایش آن بخش نمایید.

افزودن ماژول : شما می توانید با فشردن کلید از طریق منوی بازشوی سمت راست اقدام به افزودن متن ، تصویر و کلید و .. نمایید.

ویرایشگر سایت پوپش نرم افزار آنلاینی است که کاربر را قادر می‌سازد تا به صورت دیداری و بدون نیاز به داشتن هیچ گونه دانش برنامه نویسی طراحی سایت خود رابه سرعت انجام دهد .

نکته قابل توجه این سیستم این است که شما قادر خواهید بود هر زمان بخواهید سایت خود را از طریق همین ویرایشگر ، ویرایش نموده و منتشر کنید و همیشه سایت خود را به لحاظ گرافیکی به روز نگه دارید.

نکته : پوپش این امکان را به کاربران خود میدهد تا بتوانند سه سایت با ظاهری کاملا متفاوت از هم و با محتوای متفاوت ایجاد نمایند و آنها را در لیست قالب های خود ذخیره کنند.با این ویژگی شما می توانید ظاهر و محتوای متفاوتی را در زمان ها و مناسبت های مختلف برای سایت خود به نمایش بگذارید.

نکته : به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید هر سه سایت خود را بطور همزمان منتشر نمایید.ولی این امکان را خواهید داشت تا هر زمان که تمایل داشتید سایت منتشر شده خود را تغییر دهید .

نکته : در حال حاضر تصاویر موجود در اسلاید شو ، گالری تصاویر و گالری محصولات در تمام سایت های شما بصورت مشترک استفاده می شوند ولی شما می توانید ظاهر نمایش آنها را در هر یک از سایت های خود به صورت جداگانه طراحی نمایید.

برای آغاز طراحی سایت خود :

فقط کافی است از صفحه قالب سایت یکی از سایت های خود را انتخاب نموده و کلید ویرایش template-edit-icon-poopesh را بزنید.

و یا اگر برای بار اولین بار است وارد این صفحه می شوید یکی از قالب هایی آماده ایی که پوپش برای شما آماده نموده را انتخاب کرده و کلید ویرایش template-edit-icon-poopesh  زیر آن فالب را بزنید و آن را با ظاهر مورد علاقه خود تغییر داده و طراحی نمایید.

برای آشنایی با کار و ابزارهای محیط ویرایشگر قالب سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش این مطلب را مطالعه فرمایید .

سایت ساز آنلاین

فیلم نحوه استفاده از ویرایشگر قالب را در کانال آپارات ما ببینید .