نحوه سفارش بهینه سازی seo

برای سفارش امکان بهینه سازی seo کافیست از طریق بخش ارتقاء در پنل مدیریت سایت نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

نحوه سفارش بسته بهینه سازی سئو در صفحه ارتقاء

نحوه سفارش بسته بهینه سازی سئو در صفحه ارتقاء

پس از ورود به صفحه سفارش برای شروع باید تعداد صفحاتی که قرار است بهینه شوند و تعداد کلمات کلیدی مورد نظر را مشخص و بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید.

برای آشنایی با نحوه انتخاب کلمات کلیدی راهنمای آن را مطالعه فرمایید.

 

مبلغ پایه برای اولین سفارش بهینه سازی SEO  به تعداد صفحات بین 1 تا 5 و تعداد کلمات بین 1 تا 3 ثابت است. برای سفارش های بعدی مبلغ بر اساس تعداد صفحات و کلمات کلیدی محاسبه می شود.

نحوه محاسبه هزینه بهینه سازی seo

در سفارش اول بهینه سازی SEO هزینه تا 5 صفحه و 3 کلمه کلیدی را برای بهینه سازی بصورت ثابت می باشد و اگر تعداد موارد بهینه شده کمتر از تعداد مشخص شده باشد باز هم مبلغ اولیه تغییری نخواهد کرد. بطور مثال اگر 4 صفحه و 2 کلمه کلیدی را جهت بهینه سازی اعلام نمایید هزینه آن هیچ تغییری نخواهد کرد.

چرا هزینه اولیه ثابت است؟  بررسی و آنالیز کلمات کلیدی انتخاب شده توسط شما با توجه به محتوای سایت شما پروسه ای زمان بر است به همین دلیل هزینه اولیه بدون توجه به تعداد صفحات و کلمات کلیدی بصورت ثابت لحاظ می گردد.

در صورتی که تعداد صفحات یا کلمات کلیدی شما بیشتر از 5 صفحه و 3 کلمه کلیدی باشند به ازای هر صفحه ویا هر کلمه کلیدی به مبلغ فاکتور افزوده خواهد شد. هرچه تعداد صفحات شما بیشتر باشد مبلغ بهینه سازی هر صفحه کمتر خواهد شد.

صفحه سفارش بسته بهینه سازی سئو

صفحه سفارش بسته بهینه سازی سئو

1- در این بخش تعداد صفحات و کلمات کلیدی مورد نظر خود را مشخص می کنید.

2- نهایتا با کلیک بر روی دکمه پرداخت صفحه  قوانین و مقررات بهینه سازی سئو باز شده که پس از تایید قوانین به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد.

پس از پرداخت یک درخواست در یک دپارتمان جدید به نام سئو  بابت هر سفارش ایجاد می شود که مراحل بهینه سازی را باید از طریق این درخواست پیگیری نمایید.