تنظیمات دامنه

تنظیمات دامنه:

شما می توانید به سایت خود یک دامنه اختصاصی متصل نمایید. در صورت سفارش هر یک از بسته های پوپش شما صاحب یک دامنه  ir  نیز خواهید شد ( در صورتی که هنگام سفارش گزینه دامنه ندارم و می خواهم پوپش برای من دامنه جدید ثبت کند. را انتخاب کرده باشید.) همچنین اگر دامنه دیگری دارید، می توانید فقط آن را به سایت خود متصل نمایید.

 نکته: شما فقط می توانید یک دامنه را به سایت خود متصل نمایید. (در بسته 2 و 3 و 4 امکان ریدایرکت دامنه نیز وجود دارد)

نکته: دامنه ایی که در حین ثبت سفارش خود وارد کرده اید به عنوان دامنه اصلی شما می باشد. و پست الکترونیکی شما هم با این دامنه ساخته خواهد شد. در صورت تغییر دامنه اصلی ایمیلهای شما که قبلا با این دامنه ارسال نموده اید پاک خواهد شد.

دامنه در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش به دو شکل راه اندازی می شود

  1. دامنه ir که پوپش برای شما خریداری می کند.
  2. راه اندازی سایت با دامنه کاربر

شما در هنگام ثبت سفارش خود یکی از این دو روش زیر انتخاب کرده اید:

  1.  “دامنه ندارم و می خواهم پوپش برای من دامنه جدید ثبت کند”

برای ثبت دامنه های ir توسط پوپش به نام شما نیاز به شناسه ایرنیک با نام شما می باشد. در صورتی که گزینه اول را انتخاب کرده اید باید شناسه ایرنیک خود را در سایت nic.ir دقیقا مطابق با این آموزش ایجاد کنید و این شناسه را از طریق پیامی که در پنل مدیریت شما در سمت راست پایین نمایش داده می شود:

nic-shenaseh

برای ما ارسال نمایید. فقط پس از ثبت این شناسه دامنه به نام شما خریداری خواهد شد.

2-  “دامـنـه دارم و از آن بــرای ایــن سـرویـس اسـتـفـاده مـی کـنـم”

اگر گزینه دوم را انتخاب کرده اید این بدین معناست که شما یک دامنه متعلق به خود دارید و باید DNS های آن را بر روی پوپش تنظیم نمایید. برای آموزش این کار این مطلب را مطالعه نمایید.

برای راه اندازی دامنه شما فقط کافی است از طریق پنل دامنه خود اقدام به تنظیم DNS  های دامنه خود نمایید و آنها را به شکل زیر تنظیم نمایید.

 Ns1.poopesh.com

Ns2.poopesh.com

در صورتی که با این تنظیمات آشنایی ندارید با پشتیبانی شرکت خدمات دهنده دامنه خود تماس بگیرید.