مدیریت قالب ها

یکی از مهمترین کارها پس از شروع به کار در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش انتخاب قالب سایت می باشد. در بخش مدیریت قالبها شما می توانید قالب سایت خود را انتخاب و یا ویرایش نمایید.

مدیریت قالبها - سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش

مدیریت قالبها – سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش

در لیست  قالبهای  آماده با کلیک بر روی plus می توانید  قالب  جدید  به  لیست قالبها اضافه نمایید . همچنین با کلیک بر روی مشاهده می توانید پیش نمایش از قالب را مشاهده نمایید.

شما می توانید تا 6 قالب را در لیست قالبهای خود ذخیره نمایید.

قالب

با قرار گرفتن در لیست، قالب آماده ویرایش می باشد.

جهت ورود به ویرایشگرِ قالب ذخیره شده بر روی دکمه template-edit-icon-poopesh کلیک نمایید.

گزینه موبایل فرندلی آیکون برای فعال و غیر فعال کردن نمایش حالت موبایلی می باشد. اگر در ویرایشگر قالب حالت موبایلی قالب خود را ساخته و ذخیره کرده باشید اما این گزینه فعال نباشد سایت شما به همان شکل نمایش در دسکتاپ در موبایل نیز نمایش داده خواهد شد.

فعال کردن نمایش موبایلی

توجه داشته باشید قبل از فعال کردن نمایش حالت موبایلی حتما بازبینی کامل و همچنین ویرایش قالب موبایلی در صورت نیاز را انجام دهید و بعد نمایش حالت موبایلی خود را فعال نمایید. در غیر اینصورت سایت شما بر اساس طرح خودکار موبایلی نمایش داده خواهد شد.

با کلیک بر روی آیکون تنظیمات فونت قالب  می توانید تنظیمات فونت قالب را انجام دهید.

با کلیک بر روی inputpage به بخش صفحات قالب منتقل خواهید شد.

این دکمه مشاهده جهت مشاهده پیش نمایشی از قالب انتخابی شما می باشد.

بوسیله ی این آیکون poopesh-shop-products-list-icon-copy می توانید از روی قالب خود روگرفت (کپی) تهیه نمایید.

بوسیله این آیکون حذف می توانید قالب را حذف نمایید.

با کلیک بر روی این بخشtemp-publish-btn قالب مورد نظر شما منتشر site-template-page-unpublish-site-poopesh خواهد شد.در نمایش سایت قالب منتشر شده نمایش داده خواهد شد.

ضمن تغییر و انتشار قالب جدید، سایت شما بطور کل تغییر خواهد کرد و یک سایت جدید منتشر خواهد شد بنابراین توصیه می شود حتما نکات مهم پیش از تغییر قالب را مطالعه نمایید.

نکته : به خاطر داشته باشید برای غیر فعال کردن سایت خود باید از طریق منوی پروفایل کاربری منوی پروفایل  اقدام به این کار نمایید.