ارسال پیام کوتاه

در پنل پیامک خود در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش میتوانید از طریق منوی “ارسال پیامک” اقدام به ارسال پیامک تکی یا گروهی نمایید.

3-28-2017 8-45-04 AM

+ شماره گیرنده ها

در این بخش می توانید شماره همراه مخاطبینی را که می خواهید پیامک را برایشان ارسال نمایید مشخص کنید.

شما می توانید شماره مخاطب یا مخاطبین خود را در پنجره سمت راست تایپ کنید( به خاطر داشته باشید شماره ها همراه هر یک از مخاطبین را با زدن کلید Enter  از هم جدا کنید) و یا از پنجره سمت چپ گرو های مخاطبین را که قبلا در دفترچه تلفن خود ذخیره کرده اید را انتخاب کنید.

3-28-2017 8-46-36 AM

+ متن پیام

در این بخش پیامی را که می خواهید برای مخاطب خود ارسال کنید را مشخص می نمایید. شما می توانید یک از چهار نوع پیام را برای ارسال انتخاب نمایید

sms-message-poopesh

  • پیامک جدید : برای ارسال متن دلخواه می توانید از این نوع استفاده کنید که پنجره ایی را برای نوشتن یک پیامک جدید در اختیار شما قرار می دهد.
  • ارسال مسابقه : برای ارسال هر گونه مسابقه پیامکی هوشمند ( از اینجا با نحوه ایجاد “مسابقه” آشنا شوید.) باید از این گزینه استفاده نمایید. پس از انتخاب این گزینه ، لیست مسابقاتی را که قبلا ایجاد کرده اید در پنجره باز شده و شما می توانید فقط یکی از آنها را انتخاب نمایید.
  • ارسال نظرسنجی : برای ارسال هر گونه نظرسنجی پیامکی هوشمند ( از اینجا با نحوه ایجاد “نظرسنجی” آشنا شوید.) باید از این گزینه استفاده نمایید. با انتخاب این گزینه ، لیست نظرسنجی هایی را که قبلا ایجاد کرده اید در پنجره باز شده و می توانید  یکی از آنها را انتخاب نمایید.
  • پیام های پر استفاده : می توانید از این گزینه برای ارسال پیامهایی که قبلا در سیستم ذخیره نموده اید استفاده کنید (از اینجا  با افزودن ” پیام پراستفاده” آشنا شوید.) با انتخاب این گزینه لیست این پیامها برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می توانید یکی از انها را انتخاب کنید و برای مخاطبین خود ارسال نمایید.

+ پیامک را ارسال کنید. 

پس از فشردن کلید ارسال ، در صورت کافی بودن میزان اعتبار مورد نیاز برای ارسال و همچنین  بررسی شماره های وارد شده توسط شما ، سیستم اقدام به ارسال پیامکها می نماید.اما در صورت وجود هر گونه مشکل پیغام خطای مربوط به آن را نمایش خواهد داد و شما با اصلاح آن موارد می توانید اقدام به ارسال نمایید.

برخی از پیغامهای اخطار :

  • اعتبار اس ام اس شما کافی نیست. ( برای آشنایی با نحوه  افزایش اعتبار )
  • شماره مخاطب وارد شده معتبر نمی باشد : در این حالت ممکن است شما از کاراکترهای نامناسب به جای اعداد استفاده کرده باشید . پنل پیامک شما فقط به شماره های همراه پیامک ارسال می کند پس لطفا شماره های خود را بازبینی و اصلاح نمایید.